POIG

O firmie

Fabryka Armatur Jafar SA jest położona w południowo-wschodnim regionie Polski. Przedsiębiorstwo powstało w 1953 roku pod nazwa Terenowe Zakłady Metalowe. Fabryka była sukcesywnie unowocześniana i modernizowana. Historia działalności jest zwiazana z branżą wyrobów żeliwnych i wyrobów z metali kolorowych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach zlokalizowanych w Skołyszynie i Przysiekach.
W 1994 roku w celu prywatyzacji pracownicy zakładu wykupili udziały prywatyzowanego przedsiębiorstwa i firma przyjęła formę własności spółki akcyjnej.
Fabryka Armatur Jafar specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej do wody, gazu i scieków jak również wykonuje armaturę sanitarną i sieci domowej. Wysoka jakość wyrobów oraz ciagłe wdrażanie nowych rozwiązań pozwoliła na zajęcie wiodącej pozycji na rynku krajowym. Armatura JAFAR zyskała równiez uznanie zagranicznych odbiorców. Aktualnie około 50 procent produkcji jest eksportowana do 30 krajów. Najważniejsze rynki to Rosja, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Egipt. Od stycznia 1999 roku firma posiada System Zapewnienia Jakości ISO 9001. Jakość jest gwarantem powodzenia naszej Fabryki.
 
Polityka Środowiskowa w Fabryce Armatur JAFAR S.A.
 
Polityka Środowiskowa w Fabryce Armatur JAFAR S.A.
 
Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w JAFAR S.A.
 
Polityka_BHP_JAFAR
 
Film o firmie (100MB)
 
Film o firmie
 
 
 
 

Spacer po firmie

 
 
 
Magazyn logistyczny
 
Film o firmie
 
Przysieki
 
Film o firmie
 
Odlewnia
 
Film o firmie
 
 
 
 
Malarnia
 
Malarnia
 
 
Fabryka Armatur JAFAR SA
FABRYKA ARMATUR JAFAR SA
38-200 Jasło , ul.Kadyiego 12
38-207 Przysieki 87
woj. podkarpackie
NIP: 685 00 10 620
REGON: 370195988
EFRR