Wiosna w pełni, a to oznacza koniec wymówek i odkładania treningów na później. Zadbaj o swoje samopoczucie i formę, wprowadzając zdrowe nawyki i więcej ruchu - szczególnie tego na świeżym powietrzu. Zatem co powiesz na połączenie sportu, rywalizacji i wsparcia potrzebujących?

                                                                    Link do zapisów : https://b4sportonline.pl/zasuwaj_z_jafarem/

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w unikalnej, bezpłatnej zabawie - wirtualnym wydarzeniu “Zasuwaj z JAFAREM”. To doskonały sposób na zmotywowanie się do regularnej aktywności, ale nie tylko. Wyzwanie jest świetną okazją do integracji i współzawodnictwa, o które jest trudno w obecnych czasach. Pomagając sobie (swojemu zdrowiu), pomagamy także innym dzięki charytatywnemu charakterowi akcji.

Kto może wziąć udział w wirtualnym wyzwaniu “Zasuwaj z JAFAREM”? 

Tak naprawdę każdy! To bezpłatne wyzwanie skrojone na miarę zróżnicowanych potrzeb. Akceptowane są wszystkie aktywności fizyczne, których dystans można zmierzyć w kilometrach. W rywalizacji odnajdą się początkujący pasjonaci zdrowego trybu życia, aktywni amatorzy, a także doświadczeni sportowcy.

Celem wyzwania jest pokonanie łącznego dystansu 17 693 km przez wszystkich uczestników wyzwania w terminie od 1 do 30 czerwca 2021. Natomiast każdy uczestnik w tym czasie powinien pokonać minimum 20 km.  A czemu akurat mamy wspólnie pokonać 17 693 km? O tym poinformujemy niebawem.

Lubisz rywalizację drużynową? Prowadzimy klasyfikację także dla drużyn. Najlepsza z nich otrzyma wyjątkowe statuetki, które będą doskonałym zwieńczeniem wysiłku włożonego w pokonanie największego dystansu w ciągu 30 dni.

Nasze wyzwanie wirtualne to nie tylko bieganie, chodzenie, pływanie, jazda na rolkach, rowerze czy hulajnodze. To także pomaganie. Dlatego po zakończonym wyzwaniu przekażemy w sumie 20 000 zł na 2 cele charytatywne. Jeden cel (10 000) wyznaczy JAFAR, natomiast o tym kto wybierze drugi cel (również 10 000 zł) zdecyduje rywalizacja drużynowa. Wy także tworzycie z nami tę akcję i liczymy na Wasz udział!

Rywalizuj, wygrywaj i pomagaj!

Co otrzymujesz, biorąc udział w „Zasuwaj z JAFAREM”? Oprócz satysfakcji i endorfin na naszych Uczestników czekają wyjątkowe nagrody:

  • Unikalny medal, który będzie doskonałą pamiątką i motywacją do dalszej aktywności;
  • Elektroniczny certyfikat po zakończeniu wyzwania;
  • Dodatkowe upominki dla najlepszych Zawodników z poszczególnych kategorii wiekowych;
  • Pamiątkowe statuetki dla najlepszej drużyny.

Dlaczego warto dołączyć do biegu wirtualnego? Łączymy to, co jest szczególnie ważne podczas pandemii - zdrowie oraz aktywność fizyczną wraz z pomaganiem. 

Odpowiedzi na pytania techniczne znajdują się na stronie “FAQ”. Dokładne instrukcje związane z wgrywaniem wyników są zawarte w “Dodawanie aktywności”. Biegi wirtualne jeszcze nigdy nie były takie proste i przyjemne.