Głównym założeniem F.A. JAFAR S.A. jest produkcja oraz dystrybucja szerokiej gamy wyrobów stosowanych w dostawie wody, systemach nawadniających, oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, instalacjach oraz stacjach gazowych, przepompowniach i systemach przeciw pozarowych.

Podstawowym celem jest produkcja wyrobów o takim poziomie jakości, który spełni wymagania i oczekiwania naszych klientów.
Od początku szansę sukcesu widzimy w orientacji na spełnienie oczekiwań naszych klientów, ciągłym rozwoju organizacyjnym, technologicznym i jakościowym oraz w zaangażowaniu naszych pracowników.


Jafar to firma patrząca w przyszłość!


 

Fabryka Armatur JAFAR S.A.

Fabryka Armatur JAFAR S.A. jest położona
w południowo-wschodnim regionie Polski. Przedsiębiorstwo powstało w 1953 roku pod nazwa Terenowe Zakłady Metalowe.


Fabryka była sukcesywnie unowocześniana i modernizowana. Historia działalności jest zwiazana z branżą wyrobów żeliwnych i wyrobów z metali kolorowych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach zlokalizowanych w Skołyszynie i Przysiekach.

W 1994 roku w celu prywatyzacji pracownicy zakładu wykupili udziały prywatyzowanego przedsiębiorstwa i firma przyjęła formę własności spółki akcyjnej.

Fabryka Armatur Jafar specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej do wody, gazu i scieków jak również wykonuje armaturę sanitarną i sieci domowej. Wysoka jakość wyrobów oraz ciagłe wdrażanie nowych rozwiązań pozwoliła na zajęcie wiodącej pozycji na rynku krajowym. Armatura JAFAR zyskała równiez uznanie zagranicznych odbiorców.

Aktualnie około 50 procent produkcji jest
eksportowana do 30 krajów.

Najważniejsze rynki to Rosja, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Egipt.
Od stycznia 1999 roku firma posiada System Zapewnienia Jakości ISO 9001.
Jakość jest gwarantem powodzenia naszej Fabryki.

JAFAR S.A.

to obecnie jeden z czołowych producentów
armatury w Polsce i na świecie.